Balken van 4.4×8.8cm
Alle Producten
Tuindeurkozijn + aanslagligger Red Class Wood
€38.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2100 × 120 × 90 mm |
| Breedte | 1500 mm |
| Hoogte | 2100 mm |
| Minimale breedte | 900 mm |
| Extra informatie | Balken van 4,4 x 88 mm |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00. - Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00.









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.