KOMO-gecertificeerd
Actie!
Alle Producten
Tuindeur schuifsysteem grenen groen geïmpregneerd H1950x1300mm
€336.00 Oorspronkelijke prijs was: €336.00.€330.00Huidige prijs is: €330.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 40 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 3000 × 1000 × 200 mm |
| Inbegrepen | slotvanger |
| Deurtype | schuifdeur |
| Beslag kleur | blank |
| Plank | 1,6 x 140 mm |
| Beslag materiaal | RVS |
| Beslag afwerking | geborsteld |
| Bevestigingsmethode | geschroefd |
| Kleurgroep | groen |
| Cilindermaat | 40/40 |
| Breedte | 1300 mm |
| Hoogte | 1950 mm |
| Backset | 50 mm |
| Hart-op-hart maat | 55 mm |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Metaal |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 250 – 300 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.