| Gewicht | 49.041 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1200 × 220 × 1950 mm |
| Inbegrepen | cilinderslot |
| Deurtype | enkele deur |
| Plank | 1,4 x 140 mm |
| Bevestigingsmethode | geschroefd |
| Breedte | 1200 mm |
| Hoogte | 1950 mm |
| Framedikte | 19 mm |
| Extra informatie | Voorzien van een zwart gespoten ijzeren frame |
| Materiaal | Metaal |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Keruing |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 100 – 150 cm |
Alle Producten
Tuindeur Privacy hardhout 1200x1950mm met zwart frame en RVS inbouwslotset
€326.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€38.00Huidige prijs is: €38.00. - Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.