| Gewicht | 130 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2030 × 1150 × 400 mm |
| Dakbedekking inbegrepen | dakleer |
| Inbegrepen | bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Droging | gedroogd |
| Kleurgroep | groen |
| Breedte | 1180 mm |
| Hoogte | 1770 mm |
| Lengte | 2040 mm |
| Wanddikte | 16 mm |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Alle Producten
Tuinberging Hagenow, vuren groen geïmpregneerd L204 x B118 x H177 cm
€416.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.