| Gewicht | 25 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1250 × 700 × 270 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 860 mm |
| Lengte | 1250 mm |
| Zithoogte | 440 mm |
| Materiaal | Hout |
| Behandeling | Gespoten |
| Lengte | 100 – 150 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.