| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 600 × 45 mm |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Strips | 1,3 x 25 mm |
| Keurmerk | PEFC |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Actie!
Alle Producten
Trellis recht, lamel 13x25mm grenen groen geïmpregneerd H180 x B60 cm
€17.00 Oorspronkelijke prijs was: €17.00.€16.00Huidige prijs is: €16.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.