| Gewicht | 4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 900 × 45 mm |
| Strips | 1,3 x 40 mm |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Keurmerk | PEFC |
| Breedte | 900 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Actie!
Alle Producten
Trellis met lijst, diagonale lamellen grenen groen geïmpregneerd H180 x B90 cm
€95.00 Oorspronkelijke prijs was: €95.00.€82.00Huidige prijs is: €82.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00. - Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€38.00Huidige prijs is: €38.00. - Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€78.00Huidige prijs is: €78.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.