Let op: de getoonde prijs is een setprijs. Een set bestaat uit 2 stoelen.
Tuinstoelen
Teak tuinstoel Blitar (set van 2 stoelen)
€591.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 31 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 690 × 600 × 1200 mm |
| Kleurgroep | grijs |
| Breedte | 550 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Lengte | 580 mm |
| Zithoogte | 450 mm |
| Verpakkingseenheid | 2 piece |
| Extra informatie | Hoogte rugleuning: 470 mm |
| Houtsoort | Teak |
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Grijs |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Tuinstoelen
Loungestoel Miami vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€135.00Oorspronkelijke prijs was: €135.00.€134.00Huidige prijs is: €134.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.