Dikte 1,75 mm
Alle Producten
Steigerbuis Ø42x3000mm, 1,75 mm, RAL 9005
€22.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Afmetingen | 3000 × 424 × 424 mm |
|---|---|
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 42.4 mm |
| Hoogte | 42.4 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Kleur | Zwart |
| Behandeling | Poedergecoat |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 250 – 300 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€78.00Huidige prijs is: €78.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.