| Gewicht | 510 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2100 × 1750 × 840 mm |
| Roede | losse roedes |
| Inbegrepen | raamkozijn |
| Glasdikte | 3-9-3mm |
| Glas | isolatieglas |
| Materiaal | Rvs |
| Houtsoort | Vuren |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Buitenleven
Standaard R&D | Big Lauren | onbehandeld
€3,157.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Buitenleven
Dakgootset verzinkt 125 mm blokhut Marco
€229.00Oorspronkelijke prijs was: €229.00.€207.00Huidige prijs is: €207.00. - Buitenleven
Dakgootset kunststof 100 mm voor blokhut Tino
€407.00Oorspronkelijke prijs was: €407.00.€389.00Huidige prijs is: €389.00. - Buitenleven
Dakgootset kunststof 100 mm blokhut Marco zwart
€407.00Oorspronkelijke prijs was: €407.00.€389.00Huidige prijs is: €389.00. - Buitenleven
Dakgootset verzinkt 125 mm voor blokhut Ollie
€559.00Oorspronkelijke prijs was: €559.00.€501.00Huidige prijs is: €501.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.