Alleen geschikt voor privé gebruik in niet openbare ruimtes. Te allen tijde ouderlijk toezicht voorgeschreven.
Alle speeltoestellen zijn pas bespeelbaar vanaf de leeftijd van 3 jaar tot en met een gewicht van 50kg.
| Gewicht | 180 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2600 × 900 × 260 mm |
| Niet inbegrepen | speelgarnituren |
| Inbegrepen | bouwtekening |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Kolommen | 8,8 x 88 mm |
| Producttype | Speeltoestellen |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op aanvraag |
| Leeftijdsgroep | Peuters |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Zelfbouw | Nee |
| Hoogte | 2640 mm |
| Lengte | 1620 mm |
| Tuindeco configurator id | dbccc4124f2a5a9faa6df4b456909e1e |
| Voorgeboord | Nee |
| Vloerhoogte | 1200 mm |
| Extra informatie | Dit model kan een verdiepingshoogte van 1200 mm of 900 mm krijgen. Het pakket is standaard op 1200 mm gezaagd; voor 900 mm moet je de staanders zelf inkorten. |
| Geschikt voor publiek gebruik | Nee |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 250 – 300 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€38.00Huidige prijs is: €38.00.









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.