Dit speelhuisje wordt met voorgemonteerde wanden geleverd
| Gewicht | 220 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2650 × 1200 × 340 mm |
| Inbegrepen | bevestigingsmaterialen |
| Dakbedekking inbegrepen | dakleer |
| Raammateriaal | plexiglas |
| Daktype | zadeldak |
| Producttype | Speelhuisjes |
| Breedte | 1500 mm |
| Lengte | 1520 mm |
| Veranda | Nee |
| Tuindeco configurator id | a264607e3ea5578d8b655d9a46be49bd |
| Luifelmaat | 300 mm |
| Nokhoogte | 1700 mm |
| Prefab paneel | Ja |
| Wanddikte | 16 mm |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 250 – 300 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€78.00Huidige prijs is: €78.00.













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.