| Gewicht | 24.75 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1000 × 1000 × 20 mm |
| Inbegrepen | EPDM contactlijm (1-zijdige verlijming) |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 5500 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Dikte | 1.14 mm |
| Maatwerk | Nee |
| LSFR certificering | Ja |
| Materiaal | Epdm |
| Lengte | Tot 100 cm |
Actie!
Alle Producten
Set 6 – EPDM dakbedekking 5500x3000mm incl. Contactlijm (1-zijdige verlijming)
€379.00 Oorspronkelijke prijs was: €379.00.€352.00Huidige prijs is: €352.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.