| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2300 × 400 × 400 mm |
| Inbegrepen | EPDM contactlijm (1-zijdige verlijming) |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 2300 mm |
| Lengte | 2300 mm |
| Dikte | 1.14 mm |
| Maatwerk | Nee |
| LSFR certificering | Ja |
| Materiaal | Epdm |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Actie!
Alle Producten
Set 31 – EPDM dakbedekking 2300x2300mm incl. Contactlijm (1-zijdige verlijming)
€121.00 Oorspronkelijke prijs was: €121.00.€113.00Huidige prijs is: €113.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€38.00Huidige prijs is: €38.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.
Onlangs bekeken
- Alle Producten
Set 18 – EPDM dakbedekking 6800x4800mm incl. Contactlijm (1-zijdige verlijming)
€749.00Oorspronkelijke prijs was: €749.00.€697.00Huidige prijs is: €697.00. - Alle Producten
Set 20 – EPDM dakbedekking 6800x5600mm incl. Contactlijm (1-zijdige verlijming)
€874.00Oorspronkelijke prijs was: €874.00.€813.00Huidige prijs is: €813.00. - Alle Producten
Set 23 – EPDM dakbedekking 8900x5750mm incl. Contactlijm (1-zijdige verlijming)
€1,179.00Oorspronkelijke prijs was: €1,179.00.€1,092.00Huidige prijs is: €1,092.00.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.