Geschikt voor antraciet gecoat beton
Alle Producten
Reparatieset BETON zwart met kwast 0,1 ltr
€18.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 120 × 120 × 300 mm |
| Toe te passen op | beton |
| Kleurgroep | grijs |
| Dekking | dekkend |
| Inbegrepen | kwast |
| Moet geprimed | Nee |
| Inhoud (liter) | 0.1 L |
| Extra informatie | Geschikt voor antraciet gecoat beton |
| Kleur | Antraciet |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€77.00Huidige prijs is: €77.00. - Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€77.00Huidige prijs is: €77.00. - Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€80.00Huidige prijs is: €80.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.