| Gewicht | 2.48 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 140 × 16 mm |
| Kleurgroep | rood |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Randafwerking | ronde hoeken |
| Droging | gedroogd |
| Keurmerk | PEFC |
| Breedte | 140 mm |
| Hoogte | 16 mm |
| Lengte | 1800 mm |
| Kleur | Red class wood |
| Materiaal | Hout |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 3 |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Kopmaat | 1,6 x 14 cm |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Alle Producten
Red Class Wood ME vuren plank 16x140x1800mm, gedroogd, geïmpregneerd, geschaafd, 4 ronde hoeken
€5.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
PuraShield composiet vlonderplank 23x138x4000mm, ipé, semi-massief, fijne houtnerf, clip systeem
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€33.00Huidige prijs is: €33.00. - Alle Producten
PuraTech 55 composiet dubbel profiel 33x170x2900mm, teak, fijne houtnerf
€47.00Oorspronkelijke prijs was: €47.00.€44.00Huidige prijs is: €44.00. - Alle Producten
PuraShield composiet vlonderplank 23x138x3000mm, light grey, semi-massief, fijne houtnerf, clip systeem
€27.00Oorspronkelijke prijs was: €27.00.€25.00Huidige prijs is: €25.00. - Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.