| Gewicht | 26.047 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 3000 × 195 × 65 mm |
| Kleurgroep | rood |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Randafwerking | ronde hoeken |
| Droging | gedroogd |
| Keurmerk | PEFC |
| Breedte | 195 mm |
| Hoogte | 65 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Kleur | Red class wood |
| Materiaal | Hout |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 3 |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Kopmaat | 6,5 x 19,5 cm |
| Lengte | 250 – 300 cm |
Alle Producten
Red Class Wood ME vuren ligger 65x195x3000mm, gedroogd, geïmpregneerd, geschaafd, 4 ronde hoeken
€41.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Filtersysteem
€449.00Oorspronkelijke prijs was: €449.00.€411.00Huidige prijs is: €411.00. - Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00. - Alle Producten
PuraShield composiet vlonderplank 23x138x4000mm, ipé, semi-massief, fijne houtnerf, clip systeem
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€33.00Huidige prijs is: €33.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.