| Gewicht | 14.6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 4000 × 138 × 23 mm |
| Pura kleur | dark grey |
| Kleurgroep | grijs |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op voorraad |
| Lattype | vlonderplank |
| Keurmerk | FSC |
| Keurmerk productmodel | FSC |
| Breedte | 138 mm |
| Hoogte | 23 mm |
| Lengte | 4000 mm |
| Geprofileerd | Ja |
| Attitm v01 tdi erp atp leadtime | 13 |
| Materiaal | Composiet |
| Kopmaat | 2,3 x 13,8 cm |
| Lengte | 300 – 400 cm |
Actie!
Alle Producten
PuraShield composiet vlonderplank 23x138x4000mm, dark grey, semi-massief, fijne houtnerf, clip systeem
€37.00 Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€33.00Huidige prijs is: €33.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00. - Alle Producten
PuraShield composiet vlonderplank 23x138x3000mm, ebony black, massief, fijne houtnerf, clip systeem
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€33.00Huidige prijs is: €33.00. - Alle Producten
PuraShield composiet vlonderplank 23x138x3000mm, ebony black, semi-massief, fijne houtnerf, clip systeem
€27.00Oorspronkelijke prijs was: €27.00.€25.00Huidige prijs is: €25.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.