| Gewicht | 0.402 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 130 × 80 × 50 mm |
| Pura kleur | ipé |
| Kleurgroep | bruin |
| Lengte | 58 mm |
| Diameter | 5.3 mm |
| Verpakkingseenheid | 75 piece |
| Extra informatie | Set 75 stuks |
| Lengte | Tot 100 cm |
Alle Producten
PuraFix vlonderplank schroef M5,3 x 58 RVS Ipe voor bovenzijde bevestiging – 75 stuks
€20.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00. - Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.