| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1792 × 80 × 2 mm |
| Inbegrepen | RVS clip |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op voorraad |
| Kleurgroep | zwart |
| Pura kleur | black |
| Breedte | 62 mm |
| Hoogte | 24 mm |
| Lengte | 1792 mm |
| Attitm v01 tdi erp atp leadtime | 13 |
| Materiaal | Aluminium |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Actie!
Alle Producten
PuraFence aluminium begin- en eindprofiel (3,8 x 2,28 / 6,2 x 2,4) x 179,2 cm, zwart (incl. clips)
€28.00 Oorspronkelijke prijs was: €28.00.€26.00Huidige prijs is: €26.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00. - Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€78.00Huidige prijs is: €78.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.