Afname uitsluitend per volle pakken á 55 stuks
Kwaliteit: BB/CC
Binnenlagen: Populier
Dekfineer: Okoumé (hardhout)
Verlijming: WBP (water & boil proof) – 2x hot press

€54.00 Oorspronkelijke prijs was: €54.00.€52.00Huidige prijs is: €52.00.
Afname uitsluitend per volle pakken á 55 stuks
Kwaliteit: BB/CC
Binnenlagen: Populier
Dekfineer: Okoumé (hardhout)
Verlijming: WBP (water & boil proof) – 2x hot press
| Gewicht | 24 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2440 × 1220 × 18 mm |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op voorraad |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Breedte | 1220 mm |
| Hoogte | 18 mm |
| Lengte | 2440 mm |
| Attitm v01 tdi erp atp leadtime | 13 |
| Materiaal | Hout |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Added to cart
Check out our shop to see what's available
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.