| Gewicht | 75 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 1200 × 200 mm |
| Inbegrepen | bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Kleurgroep | groen |
| Droging | kunstmatig gedroogd |
| Hoogte | 730 mm |
| Diameter | 2190 mm |
| Zitdiepte | 310 mm |
| Zitbreedte | 1190 mm |
| Zithoogte | 450 mm |
| Opklapbare zitting | Nee |
| Houtdikte | 45 mm |
| Extra informatie | Afmeting tafelblad: Ø 1190 mm |
| Bladdiameter | 1190 mm |
| Kleur | Groen |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Picknicktafels
Picknicktafel rond Classic, vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€492.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.