Beide zittingen zijn opklapbaar
Actie!
Picknicktafels
Picknicktafel Excellent 220 cm vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€245.00 Oorspronkelijke prijs was: €245.00.€240.00Huidige prijs is: €240.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 48 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2200 × 750 × 300 mm |
| Inbegrepen | bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Kleurgroep | groen |
| Droging | kunstmatig gedroogd |
| Breedte | 1550 mm |
| Hoogte | 770 mm |
| Lengte | 2200 mm |
| Zitdiepte | 300 mm |
| Zitbreedte | 1660 mm |
| Zithoogte | 470 mm |
| Opklapbare zitting | Ja |
| Bladdiepte | 705 mm |
| Bladbreedte | 2200 mm |
| Houtdikte | 42 mm |
| Extra informatie | Beide zittingen zijn opklapbaar |
| Afstand tafelpoot | 1660 mm |
| Kleur | Groen |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Picknicktafels
Picknicktafel Basis 180 cm vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€200.00Oorspronkelijke prijs was: €200.00.€197.00Huidige prijs is: €197.00. - Picknicktafels
Picknicktafel Extra 200 cm vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€226.00Oorspronkelijke prijs was: €226.00.€222.00Huidige prijs is: €222.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.