| Gewicht | 50 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 700 × 150 mm |
| Inbegrepen | bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Kleurgroep | groen |
| Droging | kunstmatig gedroogd |
| Breedte | 1630 mm |
| Hoogte | 760 mm |
| Lengte | 1800 mm |
| Zitdiepte | 300 mm |
| Zitbreedte | 1350 mm |
| Zithoogte | 450 mm |
| Opklapbare zitting | Ja |
| Bladdiepte | 710 mm |
| Bladbreedte | 1800 mm |
| Houtdikte | 40 mm |
| Extra informatie | Beide zittingen zijn opklapbaar |
| Afstand tafelpoot | 1350 mm |
| Kleur | Groen |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Picknicktafels
Picknicktafel Basis 180 cm vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€203.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Documenten
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.