| Gewicht | 1.019 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 560 × 160 × 40 mm |
| Kleurgroep | geel |
| Producttype | Speelaccessoires |
| Inbegrepen | touw |
| Zitbreedte | 600 mm |
| Lengte ketting/touw | 2500 mm |
| Geschikt voor publiek gebruik | Nee |
| Materiaal | Rubber |
| Kleur | Geel |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€39.00Huidige prijs is: €39.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.