| Gewicht | 0.526 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 280 × 280 × 70 mm |
| Inbegrepen | touw |
| Producttype | Speelaccessoires |
| Kleurgroep | groen |
| Diameter | 280 mm |
| Zitbreedte | 280 mm |
| Geschikt voor publiek gebruik | Nee |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte | Tot 100 cm |
Speelaccessoires
Kunststof schotelzit voor kabelbaan
€21.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.