| Gewicht | 120 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2000 × 800 × 520 mm |
| Inbegrepen | PVC Liner |
| Diameter | 1200 mm |
| Voorgemonteerd | Nee |
| Inhoud (liter) | 950 L |
| Binnendiameter | 1200 mm |
| Wanddikte | 42 mm |
| Buitenhoogte | 950 mm |
| Binnenhoogte | 850 mm |
| Behandeling | Thermisch gemodificeerd |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Hottubs
Koudwaterbad Ø120 cm, thermisch gemodificeerd vuren
€1,186.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.