| Gewicht | 8.7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2700 × 68 × 68 mm |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Altijd op voorraad |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Randafwerking | ronde hoeken |
| Keurmerk | PEFC |
| Droging | vers |
| Breedte | 68 mm |
| Hoogte | 68 mm |
| Lengte | 2700 mm |
| Attitm v01 tdi erp atp leadtime | 5 |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 3 |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Kopmaat | 6,8 x 6,8 cm |
| Lengte | 250 – 300 cm |
Alle Producten
Grenen paal 68x68x2700mm groen geïmpregneerd geschaafd
€13.00
Grenen paal van 68x68x2700 mm, vers, groen geïmpregneerd en geschaafd. Deze paal heeft 4 ronde hoeken, een PEFC-keurmerk en is bij 24GardenShop.nl altijd op voorraad.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
PuraTech 55 composiet dubbel profiel 33x170x3900mm, cedar, fijne houtnerf
€64.00Oorspronkelijke prijs was: €64.00.€59.00Huidige prijs is: €59.00. - Alle Producten
PuraShield composiet vlonderplank 23x138x5000mm, ipé, semi-massief, fijne houtnerf, clip systeem
€46.00Oorspronkelijke prijs was: €46.00.€42.00Huidige prijs is: €42.00. - Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.