| Gewicht | 29.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 150 × 130 × 2500 mm |
| Blokhut behandeling | onbehandeld |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Keurmerk | PEFC |
| Extra informatie | 5 onbehandelde vloerdelen 2,6 x 145 mm, 3 geïmpregneerde vloerbalken 4,5 x 45 mm en 2 onbehandelde plinten. Geleverd zonder bevestigingsmaterialen. |
| Materiaal | Hout |
| Houtsoort | Vuren |
| Lengte | Tot 100 cm |
Alle Producten
Excellent massief vloerpakket 26 mm parketlengte 250 cm
€88.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.