| Gewicht | 16 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 812 × 642 × 44 mm |
| Roede | losse roedes |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Raamtype | vast raam |
| Glasdikte | 4mm |
| Glas | enkel glas |
| Inbegrepen | raamkozijn |
| Keurmerk | PEFC |
| Breedte | 592 mm |
| Hoogte | 762 mm |
| Binnenafmeting kozijn | 59,2 x 762 mm |
| Buitenafmeting kozijn | 64,2 x 812 mm |
| Materiaal | Rvs |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | Tot 100 cm |
Overig
Douglas vast raam B642 x H812 mm (buitenwerkse maat) incl. roedes, RVS raambeslag
€189.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Overig
OSB3 plaat 2500x1250mm
€52.00Oorspronkelijke prijs was: €52.00.€50.00Huidige prijs is: €50.00.



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.