| Gewicht | 75 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1350 × 620 × 370 mm |
| Dakbedekking inbegrepen | dakleer |
| Inbegrepen | bevestigingsmaterialen |
| Dier | konijnen |
| Kleurgroep | groen |
| Breedte | 600 mm |
| Lengte | 1300 mm |
| Nokhoogte | 1100 mm |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 100 – 150 cm |
Actie!
Dierenverblijven
Dierenverblijf Zijdehoen
€235.00 Oorspronkelijke prijs was: €235.00.€231.00Huidige prijs is: €231.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Dierenverblijven
Hondenverblijf Teckel
€220.00Oorspronkelijke prijs was: €220.00.€216.00Huidige prijs is: €216.00. - Dierenverblijven
Dierenverblijf Rijnlander
€272.00Oorspronkelijke prijs was: €272.00.€268.00Huidige prijs is: €268.00.



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.