De douglas buitenkeuken is een eigentijdse en betaalbare buitenkeuken voor onder uw prieel of overkapping. Gedroogd douglas hout wordt gecombineerd met een matzwart stalen frame waardoor het een moderne uitstraling heeft.
Actie!
Tuinmeubelen
Buitenkeuken 180 cm staal en douglas
€1,119.00 Oorspronkelijke prijs was: €1,119.00.€1,095.00Huidige prijs is: €1,095.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 135 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1900 × 600 × 100 mm |
| Inbegrepen | zwenkwielen |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Droging | gedroogd |
| Breedte | 660 mm |
| Hoogte | 890 mm |
| Lengte | 1900 mm |
| Wanddikte | 18 mm |
| Extra informatie | Stalen frame uit vierkante kokers 4,0 x 40 mm |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 150 – 200 cm |

















