| Gewicht | 2.301 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2500 × 45 × 45 mm |
| Kleurgroep | zwart |
| Inbegrepen | verbindingsstuk |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Lengte | 2500 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kopmaat | 4,5 x 4,5 cm |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Actie!
Alle Producten
Aluminium daktrim zwart 45x45x2500mm incl. 1 klang
€31.00 Oorspronkelijke prijs was: €31.00.€23.00Huidige prijs is: €23.00.
Deze aluminium daktrim is uitgevoerd in zwart en heeft een afmeting van 45x45x2500 mm. Inclusief 1 klang en verbindingsstuk. Verkrijgbaar bij 24GardenShop.nl voor €23,00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.