Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Actie!
Alle Producten
Blokhut – Tuinhuis Dellinger | 28 mm | vuren onbehandeld
€2,398.00 Oorspronkelijke prijs was: €2,398.00.€2,286.00Huidige prijs is: €2,286.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 650 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 6000 × 1150 × 370 mm |
| Blokhut behandeling | onbehandeld |
| Roede | losse roedes |
| Draairichting deur | rechts scharnierend |
| Constructievariant | kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op voorraad |
| Overkapping kiezen | met overkapping zijkant |
| Glasdikte | 3mm |
| Glas | enkel glas |
| Droging | gedroogd |
| Daktype | plat dak |
| Inbegrepen | cilinderslot |
| Deurtype | dubbele deur |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Breedte | 2980 mm |
| Lengte | 2980 mm |
| Tuindeco configurator id | e84409e30319591793bf7352ea362496 |
| Inhoud (m³) | 17.5 m³ |
| Fundering | 280 x 2800 mm |
| Aantal deuren | Ja |
| Aantal kamers | Ja |
| Nokhoogte | 2250 mm |
| Totaal oppervlak | 15.6 m² |
| Wanddikte | 28 mm |
| Attitm v01 tdi erp atp leadtime | 4 |
| Dakoppervlak | 18.7 m² |
| Geschikte dakpan | Nee |
| Overkapping oppervlak | 7.8 m² |
| Aantal vaste ramen | Ja |
| Binnenoppervlak vloer | 7.8 m² |
| Hoekprofiel afmetingen | 90 mm |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 4 |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 500+ cm |
Documenten
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Filtersysteem
€449.00Oorspronkelijke prijs was: €449.00.€411.00Huidige prijs is: €411.00. - Alle Producten
PuraShield composiet vlonderplank 23x138x4000mm, ipé, semi-massief, fijne houtnerf, clip systeem
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€33.00Huidige prijs is: €33.00. - Alle Producten
PuraTech 30 composiet triple profiel 33x170x3900mm, ebony black, fijne houtnerf
€54.00Oorspronkelijke prijs was: €54.00.€48.00Huidige prijs is: €48.00.












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.