Antraciet beton biedt een stijlvolle, donkere afwerking en is een uitstekende keuze voor afdekkappen, betonplaten en betonpalen die opvallen door hun eigentijdse uitstraling. Met zijn robuuste en weersbestendige eigenschappen is antraciet beton perfect voor toepassingen waar duurzaamheid en design hand in hand gaan. De diepe antracietkleur voegt een krachtige, moderne touch toe aan elke buitenruimte en zorgt voor een fraaie, hoogwaardige afwerking. Kies voor antraciet beton afdekkappen, platen en palen om een strak en duurzaam resultaat te bereiken dat jarenlang meegaat.
Actie!
Alle Producten
Berton©-sleufpaal Reest antraciet 1150x1150x2720mm eindmodel
€69.00 Oorspronkelijke prijs was: €69.00.€68.00Huidige prijs is: €68.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 75.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2720 × 115 × 115 mm |
| Kleurgroep | grijs |
| Heksysteem | beton /beton |
| Keurmerk | KIWA |
| Sponning | 3,8 x 2,5 x 2080 mm |
| Randafwerking | facet |
| Paaltype | sleufpaal |
| Breedte | 115 mm |
| Gecoat | Nee |
| Hoogte | 2720 mm |
| Lengte | 115 mm |
| Versterkt | Ja |
| Lichtgewicht | Nee |
| Materiaal | Beton |
| Kleur | Antraciet |
| Koptype | Vlakke kop |
| Lengte | 250 – 300 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.