| Gewicht | 57.4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1840 × 360 × 35 mm |
| Patroon | glad |
| Paneeltype | stapel |
| Kleurgroep | grijs |
| Keurmerk | KIWA |
| Breedte | 35 mm |
| Gecoat | Ja |
| Hoogte | 360 mm |
| Lengte | 1840 mm |
| Versterkt | Ja |
| Aantal zichtbare zijden | 2 |
| Kleur | Antraciet |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Alle Producten
Berton©-onderplaat antraciet gecoat H36 x D3,5 x L184 cm
€57.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€36.00Huidige prijs is: €36.00. - Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€443.00Huidige prijs is: €443.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.