| Gewicht | 13.789 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 4550 × 145 × 22 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Lattype | triple profiel |
| Breedte | 145 mm |
| Hoogte | 22 mm |
| Lengte | 4550 mm |
| Effectieve breedte | 135 mm |
| Extra informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Bangkirai |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 2 |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Kopmaat | 2,2 x 14,5 cm |
| Lengte | 400 – 500 cm |
Alle Producten
Bangkirai hardhout triple profiel 22x145x4550mm geschaafd
€59.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00. - Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00. - Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.