| Gewicht | 8.4 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2500 × 70 × 40 mm |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Randafwerking | scherpkantig |
| Breedte | 70 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Lengte | 2500 mm |
| Extra informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 1 |
| Houtsoort | Azobé |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Fijn bezaagd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Kopmaat | 4 x 7 cm |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Alle Producten
Azobé hardhout bestekhout 40x70x2500mm fijnbezaagd
€15.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.