| Gewicht | 41.6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 4000 × 200 × 40 mm |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Randafwerking | scherpkantig |
| Breedte | 200 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Lengte | 4000 mm |
| Extra informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 1 |
| Houtsoort | Azobé |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Fijn bezaagd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Kopmaat | 4 x 20 cm |
| Lengte | 300 – 400 cm |
Alle Producten
Azobé hardhout bestekhout 40x200x4000mm fijnbezaagd
€62.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
PuraShield composiet vlonderplank 23x138x3000mm, ebony black, semi-massief, fijne houtnerf, clip systeem
€27.00Oorspronkelijke prijs was: €27.00.€25.00Huidige prijs is: €25.00. - Alle Producten
Filtersysteem
€449.00Oorspronkelijke prijs was: €449.00.€411.00Huidige prijs is: €411.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.