| Gewicht | 6.15 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 680 × 640 × 230 mm |
| Producttype | Speelaccessoires |
| Inbegrepen | touw |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 200 mm |
| Diameter | 630 mm |
| Lengte ketting/touw | 2500 mm |
| Geschikt voor publiek gebruik | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.