| Gewicht | 16.2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 4500 × 150 × 20 mm |
| Keurmerk | FSC |
| Keurmerk productmodel | FSC |
| Randafwerking | scherpkantig |
| Breedte | 150 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Lengte | 4500 mm |
| Extra informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 1 |
| Materiaal | Hout |
| Houtsoort | Angelim vermelho |
| Afwerking | Fijn bezaagd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Kopmaat | 2 x 15 cm |
| Lengte | 400 – 500 cm |

Alle Producten
Angelim vermelho hardhout schothout 20x150x4500mm fijn bezaagd
€24.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.