| Gewicht | 100 kg |
|---|---|
| Inbegrepen | bouwtekening |
| Niet inbegrepen | schommels |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Kolommen | 8,8 x 88 mm |
| Producttype | Schommels |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op aanvraag |
| Zelfbouw | Nee |
| Hoogte | 2460 mm |
| Lengte | 3560 mm |
| Tuindeco configurator id | f220249bb88853c98e79a95f77f39125 |
| Voorgeboord | Nee |
| Geschikt voor publiek gebruik | Nee |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
Alle Producten
Aanbouwschommel speeltoestel Challenger, geschaafd grenen
€452.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.