met bodem

| Gewicht | 385 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1200 × 500 × 720 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Inbegrepen | worteldoek |
| Breedte | 500 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Extra informatie | met bodem |
| Houtsoort | Teak |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 100 – 150 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Plantenbakken
Plantenbak Mosel 130 cm
€178.00Oorspronkelijke prijs was: €178.00.€176.00Huidige prijs is: €176.00. - Plantenbakken
Bloembak cortenstaal Hudson 500x900x500mm
€191.00Oorspronkelijke prijs was: €191.00.€188.00Huidige prijs is: €188.00. - Plantenbakken
Seneca 150 – Dubbelwandige bloembak antraciet – 1500x1000x760mm
€245.00Oorspronkelijke prijs was: €245.00.€241.00Huidige prijs is: €241.00. - Plantenbakken
Plantenbak Elbe 100 cm
€144.00Oorspronkelijke prijs was: €144.00.€142.00Huidige prijs is: €142.00.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.