Zitting en rugleuning zijn gemaakt van synthetisch touw.
Deze stoel kan gestapeld worden.
Tuinstoelen
Stapelbare teak stoel Toledo (set van 2 stoelen)
€291.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 18 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 970 × 680 × 170 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 520 mm |
| Hoogte | 800 mm |
| Lengte | 560 mm |
| Zithoogte | 450 mm |
| Verpakkingseenheid | 2 piece |
| Extra informatie | Zitting en rugleuning zijn gemaakt van synthetisch touw en kunnen gestapeld worden |
| Houtsoort | Teak |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Polyester |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Tuinstoelen
Loveseat Parijs vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€291.00Oorspronkelijke prijs was: €291.00.€286.00Huidige prijs is: €286.00.
Onlangs bekeken
- Buitenleven
Dakgootset verzinkt 125 mm voor blokhut Jackson
€944.00Oorspronkelijke prijs was: €944.00.€847.00Huidige prijs is: €847.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.