| Gewicht | 52 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2000 × 1100 × 200 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Inbegrepen | bevestigingsmaterialen |
| Breedte | 1600 mm |
| Hoogte | 750 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Zitdiepte | 300 mm |
| Zitbreedte | 1500 mm |
| Zithoogte | 450 mm |
| Opklapbare zitting | Nee |
| Bladdiepte | 765 mm |
| Bladbreedte | 2000 mm |
| Houtdikte | 35 mm |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Geolied |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Picknicktafels
Picknicktafel superieur Boss
€669.00Oorspronkelijke prijs was: €669.00.€658.00Huidige prijs is: €658.00. - Picknicktafels
Picknicktafel Superieur 300 cm vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€327.00Oorspronkelijke prijs was: €327.00.€321.00Huidige prijs is: €321.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.