| Gewicht | 85 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2600 × 1200 × 310 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Inbegrepen | bevestigingsmaterialen |
| Breedte | 1600 mm |
| Hoogte | 750 mm |
| Lengte | 2500 mm |
| Zitdiepte | 300 mm |
| Zitbreedte | 1800 mm |
| Zithoogte | 450 mm |
| Opklapbare zitting | Nee |
| Bladdiepte | 765 mm |
| Bladbreedte | 2500 mm |
| Houtdikte | 45 mm |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Geolied |
| Lengte | 250 – 300 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Picknicktafels
Picknicktafel Extra 200 cm vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€226.00Oorspronkelijke prijs was: €226.00.€222.00Huidige prijs is: €222.00. - Picknicktafels
Picknicktafel superieur Boss
€669.00Oorspronkelijke prijs was: €669.00.€658.00Huidige prijs is: €658.00.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.