Let op: de getoonde prijs is een setprijs. Een set bestaat uit 2 stoelen.
Tuinstoelen
Teak tuinstoel Bantam (set van 2 stoelen)
€450.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 31 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 760 × 500 × 910 mm |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 420 mm |
| Hoogte | 860 mm |
| Lengte | 480 mm |
| Zithoogte | 450 mm |
| Verpakkingseenheid | 2 piece |
| Extra informatie | Hoogte rugleuning: 455 mm |
| Houtsoort | Teak |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.