de tafelpoten zijn 8,5 cm dik
Tuintafels
Tuintafel teak rond met kruispoot diameter 150 cm
€517.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 40 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1500 × 1500 × 200 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Frametype | kruispoten |
| Niet inbegrepen | stoelen |
| Hoogte | 750 mm |
| Diameter | 1500 mm |
| Extra informatie | De tafelpoten zijn 85 mm dik |
| Houtsoort | Teak |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 100 – 150 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.