Let op: de getoonde prijs is een setprijs. Een set bestaat uit 2 stoelen.
Tuinstoelen
Teak tuinstoel Madiun (set van 2 stoelen)
€544.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 26 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 770 × 730 × 1120 mm |
| Kleurgroep | grijs |
| Breedte | 480 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Lengte | 570 mm |
| Zithoogte | 450 mm |
| Verpakkingseenheid | 2 piece |
| Extra informatie | Hoogte rugleuning: 480 mm |
| Houtsoort | Teak |
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Antraciet |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.