| Gewicht | 1.42 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 910 × 150 × 150 mm |
| Kleurgroep | grijs |
| Breedte | 230 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Lengte | 910 mm |
| Dikte | 3.5 mm |
| Maatwerk | Nee |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Afwerking | Granulaat |
| Lengte | Tot 100 cm |
Actie!
Alle Producten
Aqua-pan antraciet leislag windveer 90 cm
€18.00 Oorspronkelijke prijs was: €18.00.€17.00Huidige prijs is: €17.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
Onlangs bekeken
- Buitenleven
Dakgootset, kunststof, 100 mm, blokhut Robert
€437.00Oorspronkelijke prijs was: €437.00.€417.00Huidige prijs is: €417.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.